Mulčovanie

V rámci komunálnych služieb Vám ponúkame možnosť mulčovať trávnatý či krovinatý porast, dokonca aj vo svahovitom teréne či v priekopách napr. pri ceste. Cena závisí od veľkosti parcely a frekvencii mulčovania a začína na úrovni 0,05 EUR za 1m2.

Zimná údržba

Vaše komunikácie, cesty a parkoviská odhrnieme od snehu, posypeme eco soľou (chlorid horečnatý) a v prípade záujmu masy snehu odpraceme na Vami určené miesto pomocou nakladača. V zime máme v teréne oba traktory Deutz Fahr, podľa typu povrchu (betón, asfalt či zámková dlažba) zvolíme vhodný typ snežnej radlice – buď pluh s kovovým alebo gumenným britom a podľa potreby vieme aplikovať posypovú soľ (s teplotou účinnosti až do -20st Celzia).

Cena sa primárne skladá z 2 zložiek – pohotovosť za mechanizmy (24/7) plus samotný hodinový výkon mechanizmov v prípade odhŕňania snehu. V prípade posýpania býva cena vypočítaná na základe plochy, druhu posypového materiálu a podľa typu povrchu (asfalt, leštený betón, atď). Výsledkom je fixná suma za 1x posypanie daného objektu.

Pre bezplatnú predbežnú kalkuláciu pre Váš objekt nás prosím kontaktujte na info@jurajsuchanek.sk