Frézovanie náletových drevín – lesná fréza Seppi

Ponúkame Vám frézovanie náletových drevín lesnou frézou Seppi.

Lesná fréza Seppi je vhodná na frézovanie (odstraňovanie) náletových drevín, kríkov, konárov, drevného odpadu, či stromov až do priemeru 12cm.

Pravidelné odstraňovanie lesného porastu prispieva k prevencii vzniku požiarov.

Lesnou frézou je možné vyčistiť zanedbané pozemky ako sú napr. staré ovocné sady s nerodiacimi stromami, odstrániť pne po výrube drevín (až do priemeru 120 cm) alebo zhodnotiť pozemky, ktoré sú zarastené trávou a krovím, na ktoré klasický mulčovač už nestačí.

Lesná fréza rozdrtí akýkoľvek drevný materiál až pár cm pod povrchom, čiže sa tak zlikvidujú aj staré korene čo ostali po odstránení stromov.

Výsledkom po frézovaní je drevný materiál veľkosťou podobný drevnej štiepke alebo mulčovacej kôre.

Cena závisí od veľkosti parcely a hustoty porastu a začína na úrovni 0,20 EUR za 1m2.

viac > https://jurajsuchanek.sk/2020/10/14/lesna-freza-seppi/

Mulčovanie

V rámci komunálnych služieb Vám ponúkame možnosť mulčovať trávnatý či krovinatý porast, dokonca aj vo svahovitom teréne či v priekopách napr. pri ceste. Cena závisí od veľkosti parcely a frekvencii mulčovania a začína na úrovni 0,05 EUR za 1m2.

viac na našej FB stránke https://www.facebook.com/photo?fbid=2005355759568897&set=ms.c.eJwzMjAwNTY1NTc1MzI2NTUz0TOCCViamllYWJoDAHFMBsI~-.bps.a.2004952809609192

Zimná údržba

Vaše komunikácie, cesty a parkoviská odhrnieme od snehu, posypeme eco soľou (chlorid horečnatý) a v prípade záujmu masy snehu odpraceme na Vami určené miesto pomocou nakladača. V zime máme v teréne oba traktory Deutz Fahr, podľa typu povrchu (betón, asfalt či zámková dlažba) zvolíme vhodný typ snežnej radlice – buď pluh s kovovým alebo gumenným britom a podľa potreby vieme aplikovať posypovú soľ (s teplotou účinnosti až do -20st Celzia).

Cena sa primárne skladá z 2 zložiek – pohotovosť za mechanizmy (24/7) plus samotný hodinový výkon mechanizmov v prípade odhŕňania snehu. V prípade posýpania býva cena vypočítaná na základe plochy, druhu posypového materiálu a podľa typu povrchu (asfalt, leštený betón, atď). Výsledkom je fixná suma za 1x posypanie daného objektu.

Pre bezplatnú predbežnú kalkuláciu pre Váš objekt nás prosím kontaktujte na info@jurajsuchanek.sk

viac > https://jurajsuchanek.sk/2021/03/08/zima-2021/